De Meie telt af
“Nu de Pieter Zeeman in de kerstvakantie gaat verhuizen, staan ook wij te trappelen”, zegt directeur Maartje. “Het wordt zo mooi! ” Toch moeten ze nog even geduld hebben met overgaan naar de nieuwe locatie.
Alle partijen gaan om de beurt. Over elke stap is goed nagedacht. Als het oude gebouw van de Pieter Zeeman leeg is, kan het gesloopt worden. “Dat is belangrijk”, zeggen de kinderen, die net als de directeur niet kunnen wachten, “want daar komt ons nieuwe schoolplein!”
Natuurlijk gaan ze af en toe langs om te zien hoe het wordt. “We verheugen ons op de nieuwe locatie vol met fijne werkplekjes. In het voorjaar pakken ook wij onze spullen in. Na de meivakantie verwelkomen we iedereen op onze nieuwe school.”
Lees dit en meer in de Nieuwsbrief 10 Alles over de nieuwbouw – Campus Hatfield

Deel dit bericht op
Obase uitgelicht
Nieuws over en van alle scholen, maar ook nieuws over de onderwijssystemen, ontwikkelingen en didactiek.
Pepernoten
Kun jij geen genoeg krijgen van die overheerlijke pepernoten? Met dit eenvoudige recept bak je…
Het is herfst!
Van al die mooi gekleurde herfstbladeren kun je iets moois knutselen of... gewoon lekker in…
Fotowedstrijd over erfgoed
Gemeente Schouwen-Duiveland roept kinderen van groep 4 t/m 8 op om mee te doen aan…
In
Kaart
Liever op de kaart zoeken naar een fijne Obase-school? Dat kan hier.
En anders helpen we graag wie oriënteert en meer wil weten over de unieke kwaliteiten en eigenschappen van de individuele scholen.
Stichting Obase
Een vraag? Contact!
Blijf nooit lopen met je vragen. Stel ze! Dat kan ook via dit
formulier, dan proberen we je zo snel mogelijk te beantwoorden.