Finse scholen inspiratie voor Zeeuws onderwijs
Met een tiental directeuren stapten ze op het vliegtuig naar Finland. Niet voor een heisessie of een vakantie in ijskoude omstandigheden, maar om eens te gluren bij de verre buren.
Het Finse onderwijs staat namelijk al jaren bekend als een van de beste onderwijssystemen van de wereld. Wat is hun geheim en wat kunnen we daar in Nederland van leren?
In een interview met Omroep Zeeland vertelt Frederik Nijmeijer over deze reis naar Finland
Frederik Nijmeijer, directeur van de Theo Thijssenschool in Zierikzee, is een van de directeuren die de trip maakte.
Voor hem was het bezoek leerzaam, zegt hij in radioprogramma De Zeeuwse Kamer.
Als hij iets mag meenemen naar het Nederlandse onderwijs, dan is dat het inclusieve onderwijs in Finland.
Klik op de link om naar het interview te gaan: FINLAND

Deel dit bericht op
Obase uitgelicht
Nieuws over en van alle scholen, maar ook nieuws over de onderwijssystemen, ontwikkelingen en didactiek.
Obase zoekt leerkrachten
Je bent geschoold en ervaren in de mooiste roeping die er is: bijdragen aan de…
Finse scholen inspiratie voor Zeeuws onderwijs
Met een tiental directeuren stapten ze op het vliegtuig naar Finland. Niet voor een heisessie…
Bloei! Naschoolse activiteiten, maart 2025
BLOEI! is het naschoolse activiteitenprogramma van de gemeente. Ben jij klaar voor leuke en uitdagende…
In
Kaart
Liever op de kaart zoeken naar een fijne Obase-school? Dat kan hier.
En anders helpen we graag wie oriënteert en meer wil weten over de unieke kwaliteiten en eigenschappen van de individuele scholen.
Stichting Obase
Een vraag? Contact!
Blijf nooit lopen met je vragen. Stel ze! Dat kan ook via dit
formulier, dan proberen we je zo snel mogelijk te beantwoorden.